İçeriğe geç

Adana Oto Kiralama Tavsiyeleri

Adana havalimanı araç kiralama fiyatları diğer şehirlerimizdeki araba kiralama fiyatlarına oranla daha düşüktür. Adana oto kiralama firmaları indirimli araç vermelerinin temel sebebi olarak Adana’nın turizm açısından tanıtılmasını istiyorlar. Bu sayede yerli turistler daha fazla Adana’ya gelecekler ve daha fazla müşteriye sahip olacaklar. Örneğin Ankara Esenboğa Havalimanı’nda 120 TL günlük kirası olan bir araç Adana’da 90 TL’dir.

Adana rent a car firmaları sizin her türlü ihtiyacınıza anında cevap vererek ellerinden geleni yapmaya çalışıyorlar. Normalde Adana denince aklınıza televizyonlarda ve sosyal medyadaki hoş olmayan davranışlar gelebilir ama Adana ilimiz gerek mutfağı ile gerekse gezilecek yerleri olarak yerli turistlere kapılarını açmış durumdadır. Adanada oto kiralama sadece havalimanı içerisinde değil şehir merkezinde de yapılıyor. Hatta bazı firmalar siz aracı teslim ettikten sonra da sizi Adana Havalimanı içerisine kadar bırakıyorlar. Bunu da Adana halkının misafirperverliğine borçluyuz diyebiliriz. Adana rent a car şirketleri bu il üzerine atanmış kötü intibayı silmek için ellerinden gelen her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünmüşler. Mesela size araç içinde ikramlık bile bırakıyorlar. Dilerseniz Adana hakkında gezilecek ve görülecek yerler hakkında da bilgiler veriyorlar. Sadece gezilecek yerler için Adana’ya gelmiyor da olabilirsiniz Mesela bir düğüne ya da akraba ziyaretine de gidiyor olsanız araba kiralama şirketlerinden rahatlıkla ve esenlikle araç kiralayabilirsiniz. Hatta araçları o kadar çok temiz oluyor ki kirletmeye bile korkacaksınız.

Adana Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları Hakkında

Oto kiralama Adana hakkında insanların yardımcı olduklarından bahsettik. Sıra geldi Adana oto kiralama fiyatları konusuna. Pek tabi herkesin maddi durumu yetersiz olabilir. Ama bu demek değildir ki araba kiralama olayı sadece zenginlere mahsus bir durumdur. Bizler bu konuda aksini düşünüyoruz ve aslında ekonomik durumu iyi olmayan ama 1 yıl boyunca çalışmış emekçi kardeşlerimizin gezmeye hakkı olduğunu savunuyoruz. Sözü çok uzatmadan fiyatlara bir bakalım. Fiat Linea araç bir günlük 100 TL,Wolkswagen Jetta araç 1 günlük 200 TL,Renault Clio Symbol araç 1 günlük 90 TL’dir. Fakat her ilimizde olduğu gibi Adana’da da bazı araç firmaları tek günlük araç vermiyorlar.

Tarih:Genel

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir