İçeriğe geç

Ankara Esenboğa Araç Kiralama Hakkında

Ankara Esenboğa araç kiralama firmaları hakkında söyleyeceğim bir kaç noktaya kulak asmanızı tavsiye ederim. Esenboğa rent a car firmaları en az İstanbul Atatürk Havalimanındaki araç kiralama firmaları kadar kurumsal firmalardır. Hatta bazı firmalar var ki sadece diğer araç kiralama firmalarına araba kiralıyorlar. Bu da demek oluyor ki Esenboğa havalimanında araç kiralayan insan sayısında ciddi artış var demektir.

Esenboğa havalimanı araç kiralama firmaları genelde iş adamları ve devletin resmi kurumlarında çalışan kişilere hizmet veriyorlar. Buna ek olarak da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve 10 Kasım Atatürk’ü anma günlerinde ise ciddi bir talep oluyor. Bildiğiniz gibi Cumhuriyet’in kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün kabri Anıtkabir’dedir. Bu yüzden böylesine özel günlerde başkent Ankara’ya ciddi bir turist gidiyor. Hayatında ilk defa Anıtkabir’i görecek olanlar da her yıl düzenli olarak gidenler de İstanbul’dan ya da Türkiye’nin dört bir yanından uçakla Ankara’ya gidip daha sonra Anıtkabir’e gitmek için Esenboğa rent a car firmalarını tercih ediyorlar. Esenboğa oto kiralama firmaları ise böyle günlerde aşırı yoğun oldukları için araba kiralamayı düşünen müşterilerini mağdur etmemek için diğer firmalardan ek araç temini yapıyorlar. Peki sizler o günlerde mağdur olmamak için ne yapmalısınız? Tabi ki erken rezervasyon. Kiralamak istediğiniz aracı erkenden rezerve ederek yılda sadece 2 kere kutlanan Cumhuriyet Bayramı ve Atatürk’ü anma günlerinde mağdur olmamış olursunuz.

Ankara Esenboğa Araç Kiralama

Esenboğa araç kiralama firmalarının yoğun olduğundan uzun uzun bahsettik. Türkiye’nin başkentine kışın çok soğuk olduğu için fazla turist gitmiyor. Eğer illa aradığınız aracı kiralamak istiyorsanız 10 Kasım itibariyle olan günleri tercih edebilirsiniz. Tabi bu durum sadece güzel Ankara’mız için değil tüm Türkiye’de araç kiralamak için hem de uygun fiyata araç kiralamak için kampanyalı dönemlerdir. Esenboğa oto kiralama firmaları sizlere en yoğun olduğu dönemlerde tam olarak aradığınız marka model aracı temin etmeyebilirler. Zaten internet sitelerinde de bu durumu özellikle belirtiyorlar. Mesela siz Fiat Linea araç kiraladınız ama aracı kiraladığınız gün size muadili olan Renault Clio araç da verebilirler. Her an sürprizlere açık olun derim.

Tarih:Genel

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir