İçeriğe geç

Araba Kiralama Adana İlinde Mümkün Mü?

Araba kiralama Adana ilimizde mümkün mü? Adana oto kiralama firmaları güvenilir mi? Sosyal medyadan o kadar çok soru geldi ki ben de Adana hakkında sorulan soruları sizlere bir makale hazırlama gereği duydum. Eğer temiz,bakımlı ve sorunsuz bir araç arıyorsanız araba kiralayacağınız doğru adres Adana ili olmalı desem sakın şaşırmayın. Özellikle Adana çevresinde gezilecek yerleri gezmek isteyenler arabalarını buradan kiralayıp çevre illere o şekilde geçiyorlar.

Adana araç kiralama şirketleri sizleri güler yüzle karşılıyorlar. Hatta ücretsiz olarak sizi istediğiniz yere bırakıyorlar. Hatta ve hatta bazı firmaların başka şubelerine araç bırakabiliyorsunuz. Manisa’dan Adana’ya geldiğimizde bizi havalimanında hemen karşıladılar. Hemen diyorum çünkü Adana’ya gelmeden önce bazı olumsuz yorumlar duymuştum. Bazı firmalar kafalarına göre dükkanları açıp kapatıyorlarmış. Adana oto kiralama firmaları konusunda şanslı olduğumuzu düşünüyorum. Çünkü dönüşümüz uçakla değil otobüsle olacaktı. Dolayısıyla arabayı Adana Havalimanı’ndan kiraladıktan sonra tekrar havalimanına gelip daha sonra otogara geçmek bizim için zaman kaybı,stres ve işkence olacaktı. Bu durumu arabayı kiraladığımız yere söylediğim zaman ise şöyle bir çözüm ürettiğinde çok mutlu olmuştum. Normalde Adana Havalimanı araç kiralama şirketleri prosedür olarak arabayı yine havalimanına teslim etmeniz gerektiğini söylüyor. Ama sağolsun oradaki görevli siz arabayı buraya getirin buradan sizi arkadaş otogara götürüp sizi otogara bırakacak. Üstelik hiç bir ücret de almadılar. Adana hakkında benim tecrübelerim çok güzel olmuştu. Bu arada sizlerde bizim kiraladığımız araba kiralama şirketinden araç kiralayabilirsiniz.

Adana Havalimanı Araç Kiralama Şirketleri

Peki Adana araç kiralama şirketleri konusunda nasıl tavsiyeler vermeliyiz? Öncelikle kiraladığınız araç mutlaka son model ya da en fazla 2 yıllık olsun. Kiralık arabalar çok hor kullanıldığı için başınıza sorun açabiliyorlar. Adana oto kiralama firmaları 1 günlük araçlara 400 km sınır koyuyorlar. Aslında bu durum tüm Türkiye’de aynı. Fakat sizin yolunuz uzun ise ek paket alarak 350 km’den 1,000 km’ye kadar günlük limitinize ekleme yaptırabilirsiniz. Aracınızın kaskosunu kontrol edin bazı firmalar nasılsa masrafları müşteri ödeyecek diye kasko yaptırmıyorlar. Kredi kartınız ve ehliyetiniz yanınızda olsun. En azından arabanın deposunu dolu olmasını isteyiniz. Havalimanı yakınlarında benzinci yok. Benzin deposunu dolu alıp dolu verin kafanız rahat olsun.

Tarih:Genel

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir