İçeriğe geç

En Ucuz Kiralık Araba Fiyatları

En ucuz kiralık araba fiyatları 90 TL ile 120 TL arasında değişkenlik gösteriyor. Bu değişkenliğin sebeplerinden ilki arabanın marka modeli ve yılı oluyor. En ucuz kiralık araba bazen de başınıza alacağınız ciddi bir bela olabiliyor. O yüzden arabanın en ucuzunu kiralamak yerine uygun fiyatlı bir araç kiralamak daha mantıklı görünüyor.

Bir arkadaşım en ucuz kiralık araç arayışında başına bir ton bela almıştı. Biraz o konudan bahsedip belki kendinize tavsiyeler alabilirsiniz. Bir tane araba kiralayıp Muş’tan Trabzon’a gitmeye karar veriyor. Bu geziyi sadece tatil amaçlı yapmayı kafaya koymuş olan arkadaşım arabanın ilk başta vitesinin 3’ten daha fazla yukarıya çıkmadığından şikayetçi olduğunu söylüyor. Daha sonra ise benzinciye benzin almaya gittiğinde arabaya gaz doldurayım daha ucuza gelir mantığında düşünse de aracın tüpünün de arızalı olduğunu öğrenince iyice sinirleniyor. Sonuçta Muş ile Trabzon arası da az mesafe değil üstüne de gezeceği yerler var. Neyse benzin koyayım yola devam edeyim diyor. En ucuz günlük araç kiralama yaptım diye sevinirken 50 km sonra arabanın yağ ışığının yandığını fark edince iyice çıldırma noktasına geliyor. En son dayanamayıp arabayı kiraladığı şirketi arıyor. Aldığı cevap ise insanın kanını donduran cinsten. Ne deseler iyi? En ucuz günlük araba kiralama isteyen sendin neden şikayet ediyorsun doldur yağını diyorlar.

En Ucuz Aylık Araç Kiralama Fiyatları

Kısaca bu arkadaşın başından geçen olay bizlere en ucuz aylık araç kiralama olayı fiyat olarak en ucuz araba değildir. Tekrar tekrar söylemekte fayda görüyorum. Ucuz etin yahnisi yenmez! Ucuzsa vardır bir illet pahalıysa vardır bir hikmet! Bu sözleri ben değil atalarımız söylemiş. Bizim insanımız istiyor ki en ucuz araç kiralama şirketi bulayım bana en iyi arabayı versinler ve parası da çok ucuz olsun. Böyle bir dünya yok arkadaşlar. Az akıllı olun. Bu zamanda kim size iyi malı yok pahasına ucuza verir. En ucuz aylık araç kiralama fiyatları 2.500 TL’den başlıyor. Bu araba da Hyunda i 10 marka modelidir.

Tarih:Genel

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir