İçeriğe geç

Güvenilir Araç Kiralama İstanbul

Araç kiralama rent a car istanbul firmalarının ne kadar güvenli olduğu hep tartışılan bir konu olmuştur. Araç kiralarken boş senete imza atanlar aracı kullanım aşamasında hep kafasında boş senete attığı imza ile dolaşıyor. Minibüs kiralama fiyatları İstanbul ilinde ucuz olunca da acaba senete de imza attım başıma bir iş gelir mi korkusu ile karşı karşıya kalan vatandaşa bazı bilgiler vermek istedik.

Öncelikle İstanbul’da minibüs kiralayıp Uber ya da farklı şekilde yolcu taşıma işi yapan kişilerin sayısı artmasıyla kiralık minibüs sayısı artmış bulunmaktadır. Bu durumda da minibüs sayısı arttıkça kiralık minibüs sayılarında indirime gidilmiştir. İktisat der ki; bir malın değerini piyasada azlığı ve çokluğu ile kıyaslayabilirsiniz. İstanbul jip kiralama örneğinde ise jip kiralama fiyatlarının minibüse göre daha pahalı olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü kiralık minibüs bulmak çok zor ee haliyle de bu durum fiyatlara yansımış durumda oluyor. İstanbul Ankara araç kiralama fiyatları arasında yüzde 10 gibi bir fark görebilirsiniz. Çünkü Ankara her ne kadar Türkiye’nin başkenti olsa da araba kiralama firmaları sayısı İstanbul kadar çok değildir. Araba kiralama Kadıköy ilçesindeki sayısı kadar Ankara’nın genelinde araba kiralama firmaları vardır. Ankara yüz ölçümü olarak çok büyük bir yer olsa da genel itibariyle asker,memur ve öğrenci kenti olduğu için halkın da ekonomik durumu ortadadır. Bu durumda memur maaşı ile araba kiralamak yerine toplu ulaşım tercih ediliyor.

Kartal Oto Kiralama

İstanbul halkı ise ekonomik olarak Türkiye’de en çok gelir seviyesine sahip olan halk seçildi. Bu rakamlar ve istatistikler ise bizim şahsi görüşümüz değil uzmanlar tarafından açıklanmıştır. Durum böyle olunca da oto rent a car istanbul firmaları halkın rahatına düşkün olduklarını bildikleri için şube sayısında artışa gidiyorlar. Kiralık araba kampanya istanbul ilinde çok çok fazla olmaz. Neden mi? Zaten yabancı turistler İstanbul’a akın ettikleri için kiralık araba firmalarında neredeyse araç bulmak imkansız hale gelmiş durumdadır. Üzerine bir de yerli turistler İstanbul dışından geldikleri için İstanbul’da kiralık araba kampanyasına gerek duymuyorlar. Zaten insanlar mecbur araba kiralayacaklar diye düşünen araba kiralama firmalarına hak vermemek ise mümkün değil.

Tarih:Genel

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir