İçeriğe geç

Oto Kiralama Ankara İlinde Hangi Şartlarda Yapılır?

Oto kiralama Ankara konusunda sizlere başka bir tavsiyemiz ise aracı teslim aldığınız an benzin deposunun fotoğrafını aracı teslim aldığınız kilometre ile fotoğraf çekmek olsun. Ankara araba kiralama firmalarının bazıları aracı size teslim ederken depoyu 4/3 oranında teslim edip daha sonra aracın benzin deposunu full isteyebiliyorlar. Tabi çoğu firmalar bunu istemeden de olsa yapsalar dahi siz yine de bu konuya dikkat ediniz.

Ankara uygun araç kiralama firmalarının bazıları ise ciddi anlamda çok uygun fiyatlara araba kiralatıyorlar. Eğer iyi bir araştırma yaparsanız A1 model bir dizel aracı bile günlük 120 TL’ye kiralayabilirsiniz. Her zaman oto car ankara firmalarının yoğun olduğundan bahsettik tabi işinize son ana bırakırsanız o an şansınıza hangi araba ellerinde var ise onu kiralayabilirsiniz. Ya da hiç istemediğiniz bir firmadan da araba kiralamak zorunda kalabilirsiniz. Özellik kurumsal araç kiralama Ankara’da çok sık yapılmaktadır. Bildiğiniz gibi Ankara Türkiye’nin başkenti olduğu için iş merkezlerinin de çoğunluğu buradadır. Eğer şirketinize yıllık ya da aylık araç kiralamak istiyorsanız önce her firmadan birer ikişer gün farklı araç kiralayın ki hangi firmanın en iyisi olduğuna karar verebilesiniz. Bazı firmaların araba kiralama sözleşmesindeki maddeler sizleri çileden çıkartabilir bazı firmalar ise prensipleri dahi olsa bu kurallarından taviz verebiliyorlar. Eğer sizin menfaatinize bir durum söz konusu ise tereddüt etmeden araba kiralayabilirsiniz. Bu arada kiraladığınız aracın faturasını da isterseniz şirket giderlerinizden düşebilirsiniz.

Ankara Araba Kiralama Hakkında Uyarılarımız

Lüks oto kiralama Ankara ilinde gittikçe popüler bir hal almaya başladı. Öğrenci kenti olan bu şehirde böylesine bir durumun olması ise sizleri ilk başta şaşırtabilir ama özel üniversitelerin çok olması maddi durumu çok iyi olan öğrencileri de bu şehre toplamış durumdadır. Eğer lüks bir araç kiralayacaksanız aracın sunroof’unun,geri görüş kamerasının ve dijital klimasının olmasına dikkat ediniz. Lüks araçların bedelinin daha da yüksek olduğu düşünülürse aracın full kaskosunun olmasına ise ekseriyetle dikkat etmenizde fayda olacaktır. Eğer aracın kaskosu yoksa bir kaza anında ya da aracınız park halindeyken bile en ufak bir çizikte ekonomik olarak tabiri caizse donunuza kadar bile alabilirler.

Tarih:Genel

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir