İçeriğe geç

Yıllık Araç Kiralama Hakkında

Yıllık araç kiralama ücretleri 50.000 TL’den başlıyor. Araç sahibi olmanın en kolay yöntemlerinden biri de araç kiralamaktır. Yıllık araç kiralama fiyat listesi göz önünde bulundurulduğunda araç sahibi olmaktan çok daha avantajlı hale gelmektedir. Aracın lastik değişimi,sigortası,kaskosu,muayenesi ve yıllık vergileri derken araç sahipleri her geçen gün ek masraflarla karşı karşıya kalıyorlar.

Demem o ki eğer araç satın almak yerine araç kiralarsanız yıllık araç kiralama şirketleri sizlerin yerine kiraladığınız aracın kaskosunu,sigortasını,kış ve yaz lastiklerini ve vergilerini ödüyorlar. Sizler aracı kiraladığınız andan itibaren hiç bir ek ücret ödemiyorsunuz. Üstelik araç kiralama firmaları 7/24 sizlere yol yardımı bile yapıyorlar. Diyelim ki Hgs ya da Ogs’niz bitti ve siz de ödemeyi unutarak kaçak geçiş yaptınız. Eğer araç sizin üzerineyse sizler 10 katı köprü geçiş bedeli cezası ödemek zorunda kalıyorsunuz. Ama yıllık araç kiraladığınız takdirde araç kiralama firması sizleri uyararak büyük cezalar yememenizi sağlıyor. Tüm bu söylediklerime ek olarak yıllık araç kiralama kampanya hakkında aracı kiralamak istediğiniz yerlerden detaylı bilgiler alabilirsiniz. Bir aracı 2 günlük kiralamak yerine ne haftalık ne de aylık kiralamak yerine direkt olarak yıllık kiralarsanız size çok daha uygun fiyata geleceğini göreceksiniz. Tabi eğer bir de şahıs ya da kurumsal firma sahibiyseniz yapmış olduğunuz yıllık araç kiralama bedelini vergiden düşebilirsiniz.

Yıllık Araba Kiralama Fiyatları

Diyelim ki sadece ayağınızı yerden kesecek bir binek araba kiralamak istiyorsunuz. Bu durumda size tavsiye edebileceğim araç segmentleri arasında orta sınıf dizel arabalar geliyor. Bu marka ve modelleri sayacak olursak; Fiat Egea,Mondeo,Linea, Hyundai i10,i20 marka modellerinin yanında Renault Clio arabalar gelecektir. Yıllık araba kiralama konusunda ihtiyacınız doğrultusunda araba kiralarsanız çok daha avantajlı olacaksınız. Büyükşehirlerde araç kiralama şirketleri çok daha fazla olması rent a car firmaları arasında büyük bir rekabeti de beraberinde getiriyor. Eğer İstanbul’a yakın yerlerde mesela Tekirdağ,Edirne,Sakarya,Düzce ve Bolu gibi yerlerde yaşıyorsanız ya da şirketiniz buralarda ise İstanbul yıllık araç kiralama fiyatları diğer şehirlere göre daha uygun fiyatlı olabiliyor.

Tarih:Genel

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir